Lisaks matkadele ja majutusele saab meie juures telkida, kasutada lõkkeplatsi koos varjualuse ja grillimiseks vajalikuga.
  • 10 minutilise rattasõidu kaugusel asuva Musta Noole Vennaskonna viburajal saate oma kätt proovida vibulaskmises. Viburajal on erinevaid võimalusi alates lihtsamatest märklaudadest kuni 3D loomakujutisteni.
  • Veel saab jõe ääres ehedas suitsusaunas higistada välja ja vihelda pehmeks matkarammestus. Ettetellimisel teeb naabrimees saunalistele koduõlut.
  • Lähinaabruses asuv nartsisside kasvatusega tegelev Issako-Peetri talu pakub kevadel ahhetavat silmailu ja sealne peremees teeb Teile lahkelt õpetliku ringkäigu. Lõpuks saate lemmikuks osutunud sordi lillesibulaidki kodupeenrasse kaasa osta.
  • Tiigis saab ujuda nii palju, kui süda lustib ja see on täiesti tasuta. Nagu ka värske õhk, linnulaul, kevadine konnakontsert ja augustiöine tähistaevas.

Majutus

Sisseregistreerimine alates kell 15.00 / Väljaregstreerimine kuni kell 11.00 / Väiksematele seltskondadele või peredele hind kokkuleppel

Majutus 500 € (kuni 20 inimesele)

Matkad

Kanuumatk Ahja jõel 20 €
Kanuumatk Võhandu jõel 22 €
SUP-laua matk 25 €
Rafimatk 22 €
Jalgrattamatk 15 €
Matkajuht Kokkuleppel
Jalgsimatk Kokkuleppel

Saun

Palksaun asub vahetult tiigi ääres, kuhu on saunalavalt hea hüpata jahedust nautima. Saunalavale mahub korraga kuni 6 inimest ja laval on loomulikult lubatud vihelda. Pesemine on nö. kopsik-kauss tüüpi. Saun on sobilik kuni 10- liikmelisele seltskonnale.

I tund 40 €
Iga järgnev tund 20 €
Telkimine  5 € / inimene
Lõkkeplats 30 €
Hommikusöök, matkaeine 6 €

Hindadele lisandub käibemaks.